بهترین رستوران سرخاب تهراندشت

رستوران عمارت یکی از بهترین رستوران های سرخاب می باشد که با ارائه بالاترین کیفیت غذا با کمترین قیمت ممکن در منطقه توانسته به سرعت مشتریان خود را در بین انبوه رستوران های منطقه جذب نماید. در بین کبابی های سرخاب می توان گفت با کیفیت ترین کباب منطقه سرخاب و حتی بین بهترین رستوران های کردان را رستوران عمرات تا کنون ارائه داده است. همچنین به عنوان رستوران صبحانه در سرخاب هم منوی ویژه عمارت می تواند پاسخگوی شما باشد.

صبحانه در سرخاب

رستوران عمارت با سابقه طولانی در رستوران داری با برند جدید آماده خدمت رسانی به میهمانان گرامی می باشد و در این راستا همواره بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت ممکن به مشتریان عرضه کرده است.

مواد اولیه رستوران به روز تهیه شده و از بالاترین کیفیت موجود در بازار هستند.مواد پروتئینی کشتار روز و سبزیجات تهیه شده روزانه باعث شده تا بالاترین کیفیت غذای منطقه به نام رستوران عمارت سرخاب باشد.

چرا رستوران عمارت؟!

مواد اولیه تازه

غذای سالم

کیفیت برتر منطقه

رستوران سرخاب عمارت به صورت روزانه مواد اولیه خود را خریاری می کند و غذا های ما به صورت روزانه با مواد تازه طبخ می شود. همچنین لازم است بدانید که ما با رعایت اصول حرفه ای گری هیچ گونه مواد افزودنی به غذا ها اضافه نمی کنیم و حتی در افزودن نمک و ادویه جت نهایت دقت را به خرج می دهیم تا غذای سالم به مشتریان ارائه دهیم.

به جرات می توانیم بگوییم تا کنون کیفیت برتر منطقه در مجموعه عمارت عرضه شده است وشاید بهترین رستوران در سرخاب باشیم.

رستوران در سرخاب عمارت دارای محیطی آرام و دارای دو سالن غذا خوری به صورت دو طبقه و به دارای تخت و میز و صندلی می باشد و همچنین قرار گرفتن مجموعه عمارت در بهترین محله تهراندشت و سرخاب باعث ایجاد حس دلپذیری برای مشتریان شده است.

 

مجموعه ما واقع در روستای زیبای عباس آباد کوچک سرخاب در بخش تهراندشت استان البرز واقع شده است.

مجموعه عمارت که به عنوان یک رستوران در سرخاب شناخته می شود سرو غذا های ایرانی و کباب های ایرانی و ارائه انواع صبحانه را انجام می دهد.

بله شما می توانید با ورود به سایت از طریق خرید اینترنتی و یا خرید تلفنی از منوی موجود، در کمترین زمان ممکن غذای خود را در منطقه تهراندشت و سرخاب درب منزل دریافت کنید.